شرکت صنعتی و معدنی

اپال پارسیان سنگان

درباره اپال پارسیان سنگان بیشتر بدانیم

 

شرکت اپال پارسیان سنگان زیر مجموعه هولدینگ سرمایه گذاری پارسیان، در سال 1394 در راستای خصوصی سازی بخش های دولتی، 60 درصد از سهام ایمیدرو را در بهره برداری و توسعه کارخانه کنسانتره 2.6 میلیون تنی در جوار مجتمع سنگ آهن سنگان جهت توسعه و سرمایه گذاری در حوضه فولاد کشور خریداری نمود و با اعتبار خویش عمليات اجرايي ساخت کارخانه گندله سازی 5 میلیون تنی را از  ارديبهشت سال 1395 آغاز  و در سال 1398 به بهره برداري رساند و در حال حاضر در حال تکمیل پروژه کنسانتره 2.4 میلیون تنی می باشد.
محصولات اين شركت شامل کنسانتره و گندله آهن مي باشد كه تولید کنسانتره آن با ظرفيت اسمي 2.6 میلیون تن در سال و گندله سازی با تولید 5 میلیون تن در سال آغاز به فعاليت نموده است. کنسانتره تولیدی این شركت جهت خوراک کارخانه گندله سازی 5 میلیون تنی استفاده می شود و کارخانه گندله سازی علاوه بر مصرف کنسانتره تولید خود شرکت با توجه به ظرفیت موجود از کنسانتره خریداری شده از سایر شرکت ها نیز جهت تولید گندله استفاده می نماید و گندله تولیدی جهت تکمیل زنجیره تولید فولاد مورد استفاده قرار مي گيرد.
مشتريان شركت اپال پارسیان با توجه به محصول توليدي آن در حال حاضر شرکت های تولید فولاد در سراسر کشور از جمله، فولاد سبزوار، فولاد خوزستان و ... مي باشد.  
تامين كنندگان اصلي شركت شامل تامين كنندگان مواد اوليه ، منابع انسانی و کالاها و قطعات یدکی مي باشند.

کلیپ معرفی شرکت