شرکت صنعتی و معدنی

اپال پارسیان سنگان

  • 2308
  • 300 مرتبه
  • 1402/02/12 11:46:46 ق.ظ

پرداخت معوقات شرکت های معین پارسیان و حافظ امین در گفتگوی اختصاصی مدیر منابع انسانی با واحد روابط عمومی

پرداخت معوقات شرکت های معین پارسیان و حافظ امین در گفتگوی اختصاصی مدیر منابع انسانی با واحد روابط عمومی

توضیحات تکمیلی پرداخت معوقات شرکت های معین پارسیان و حافظ امین

امروز سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه، سید جواد سیدی مدیر منابع انسانی شرکت اپال پارسیان سنگان در مصاحبه ای، به بیان توضیحات تکمیلی در خصوص روند اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان شرکت های پیمانکار، معین پارسیان و حافظ امین پرداخت.

وی در این مصاحبه مبنی بر چگونگی روند اجرای طرح طبقه بندی شاغل و فرایند محاسبه حقوق، گفت: خوشبختانه انجام محاسبات مربوط به معوقات پرسنل شرکت های معین پارسیان و حافظ امین، علی رغم مشکلات و جمع آوری اطلاعات و سوابق به پایان رسیده و به زودی با مساعدت مدیران عالی شرکت کلیه معوقات پرداخت خواهد گردید.

وی در ادامه اضافه نمود: همانطور که قبلاً نیز گفته شده مبنای محاسبات بر اساس قوانین مربوطه طرح و با توجه به سابقه، پست سازمانی و ... صورت گرفته است.

سیدی در ادامه با تاکید بر اینکه اجرای طرح طبقه بندی مشاغل باعث ایجاد نظم و انضباط حقوقی و همچنین گسترش عدالت در پرداخت ها خواهد شد افزود: ممکن است در محاسبات صورت گرفته، میزان دریافتی معوقات تعدادی از پرسنل مبالغی کمتر و یا بیشتر باشد که در مجموع آثار و برکاتی برای افزایش دستمزد ها خواهد داشت.

واحد روابط عمومی شرکت اپال پارسیان در خاتمه ضمن تقدیر از پیگیری های مستمر مدیر منابع انسانی شرکت ، از آمادگی واحد مذکور جهت پاسخگویی به سوالات و ابهامات کارکنان از طرح فوق خبر داد.

فایل های پیوست

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.