شرکت صنعتی و معدنی

اپال پارسیان سنگان

اطلاعیه شماره 5: نظر سنجی مشارکت اعضاء در خصوص خرید زمین و ساخت مسکن

 

به حول و قوه الهی و دستور حمایتی مدیرعامل محترم هلدینگ، تعاونی مسکن کارکنان اپال پارسیان سنگان شکل گرفت،که مطابق قانون بخش تعاون در شرایط فعلی حداکثر دارای 200 عضو بوده و در صورت درخواست عضویت همکاران برای تعداد بیشتر،  می بایست یا مجوزها اخذ شود و یا تعاونی های بعدی تاسیس گردد.

به اطلاع همکاران گرانقدرمیرساند؛ تلاش و همت هیئت مدیره تعاونی مسکن کارکنان و سایر مسئولین، مصروف آن خواهد شد تا با کنترل هزینه ها و حتی المقدور در بهترین مکان های ممکن ، ساخت مسکن کارکنان و یا تخصیص زمین قابل ساخت صورت پذیرد .

با توجه پیگیری ها و رایزنی های انجام شده، پیشنهاد زمین در مشهد و خواف واصل شده است که شرایط خرید و تخصیص آن در وضعیت فعلی به اطلاع کلیه همکاران محترم می رسد

بدیهی است در صورت امکان اخذ هر گونه دستور مساعدت در تخصیص منابع لازم به صورت وام و یا ... به کارکنان بعداً اطلاع رسانی خواهد شد.

تذکرات مهم:

  • همکاران عزیز می بایست فرم تکمیل شده را  ظرف 10 روز کاری به مدیر واحد خود ارائه نمایند تا پس از آن توسط مدیران یا روسای واحدها به آقای حافظ جلالی بازرس تعاونی مسکن تحویل گردد.

  •  عدم ارسال فرم مربوطه در بازه زمانی مذکور ، به منزله انصراف از تعاونی مسکن تلقی خواهد شد.

          

                                                             دانلود فرم نظر سنجی مشارکت اعضاء در خصوص خرید زمین و ساخت مسکن

 

 

اطلاعیه شماره ۴ تعاونی مسکن اپال پارسیان سنگان

 

در اولین مرحله با پیگیری انجام شده از طریق مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان میزان حدود ۳۰ هکتار زمین به صورت توافقنامه پیگیری و جهت قطعه بندی و جدول کشی و تسطیح در اختیار شرکت اپال پارسیان سنگان قرار خواهد گرفت و پس از آن به افراد واجد شرایط طرح ملی مسکن به صورت رایگان و مابقی پرسنل در ازای پرداخت وجه به قیمت دولتی واگذار خواهد شد که پس از انجام توافقنامه و انجام اقدامات فوق چنانچه قادر به افزایش تعداد پرسنل شرکت تعاونی باشیم همه پرسنل مجتمع به این تعاونی اضافه خواهند شد در غیر این صورت مجبور به ایجاد تعاونی‌های متفاوت برای واگذاری زمین‌های مذکور خواهیم بود.

هیئت مدیره تعاونی در خلال انجام این اقدامات و پیگیری‌های فوق نسبت به تهیه لیست اطلاعات پرسنل و همسر ایشان اقدام و در اداره راه و شهرسازی خواف نسبت به ورود اطلاعات و شناسایی افراد واجد شرایط طرح ملی مسکن که فرم جیم آنها سبز می‌باشد اقدام و خوشبختانه تعداد زیادی از پرسنل شامل اپال پارسیان سنگان، آذران ،معین پارسیان، حافظ امین،اپال کانی و دیگر پرسنل مجتمع سبز بوده که در زمان واگذاری زمین در خواف یا گلبهار مشهد از طریق طرح ملی مسکن به صورت رایگان تعلق خواهد گرفت و مابقی نیز می توانند با ارائه مدارک به اداره راه و شهرسازی خواف نسبت به اصلاح اطلاعات و احتمالاً سبز شدن وضعیت خود اقدام نمایند.

در خصوص کسانی که متقاضی مسکن در مشهد هستند با توجه به جلسه‌ای که با مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان داشتیم و رایزنی‌های انجام شده علیرغم تاکید استان بر واگذاری زمین در بینالود با پافشاری هیئت مدیره مقرر شد در اولین نوبت واگذاری زمین در گلبهار که با توجه به پر بودن ظرفیت چندین ماه به طول خواهد انجامید قرار بگیریم در این فاصله که مطمئناً کمتر از ۶ ماه نخواهد بود پیگیری خرید زمین به صورت آزاد در مشهد نیز در دستور کار قرار گرفته و زمین‌هایی در قاسم آباد مورد بررسی و در حال پیگیری می‌باشد که با توجه به قیمت‌ها فعلاً مقرون به صرفه نمی‌باشد .

اطلاعاتی از زمین‌های واگذاری ارتش در نزدیکی میدان جهاد واقع در بلوار شهدای ارتش با موقعیت مکانی بسیار خوب با پروانه ساخت نیز شناسایی شده ولی از آنجا که در پروانه محدودیت ساخت وجود دارد لذا برای هر واحد ۸۰ تا ۱۰۰ متری حدود ۶۰ متر مربع زمین تعلق می‌گیرد که با توجه به قیمت متوسط هر متر مربع ۲۵ میلیون تومان مبلغ پرداختی برای هر واحد برای زمین حدود یک و نیم میلیارد تومان برآورد می گردد که پرسنل در صورت تمایل می‌توانند به صورت یک نفره یا دو نفره در خرید زمین مشارکت نمایند سقف تعداد واحدها برای قطعات مختلف زمین بین ۲1 تا ۳2 واحد می‌باشد. از دیگر اقدامات هیئت مدیره تهیه لیست کاملی از کلیه پرسنل و اعضای درجه یک خانواده ایشان و ارسال برای شرکت تعاونی سرمایه گذاری برای ارسال به بانک پارسیان بوده که در صورت امکان در زمان ساخت وام از طریق بانک به افراد مشمول لیست تعلق گیرد. لذا شایسته است کلیه پرسنل مجتمع برای موارد فوق شامل زمین خوا ف،زمین گلبهار (با انتظار حداقل ۶ ماه ) و خرید زمین آزاد در مشهد از طریق فرم‌هایی که به زودی پخش خواهد شد اعلام نظر وآمادگی نمایند.

 

اطلاعیه تعاونی مسکن پرسنل مجتمع اپال پارسیان

بدینوسیله به اطلاع کلیه پرسنل شاغل در شرکت اپال پارسیان سنگان می رساند، پیرو دستورالعمل بانک پارسیان، کلیه پرسنل شاغل در شرکت اپال پارسیان سنگان و اعضاء درجه یک خانواده ایشان ( پدر، مادر، همسر، فرزندان بالای 18 سال، خواهران و برادران ) که در احراز شرایط فرم بند ج مسکن ملی در سامانه وزارت راه و شهرسازی دارای وضعیت سبز رنگ می باشند، اطلاعات خود و اعضاء درجه یک خانواده شان را از تاریخ 1402/03/07لغایت 1402/03/17 طی جدول پیوست تکمیل و به بازرس تعاونی مسکن اپال پارسیان ( آقای حافظ جلالی) ارائه نمایند.

ضمناً همکاران محترم می توانند، جهت کسب اطلاعات بیشتر و هر گونه سوال با بازرس تعاونی مسکن آقای حافظ جلالی به شماره 09154802870 تماس حاصل فرماید.

 

دانلود فرم لیست متقاضی وام بهمراه افراد درجه یک خانواده