شرکت صنعتی و معدنی

اپال پارسیان سنگان

نظام پیشنهادها

 

امروزه مديريت مشاركتي يكي از پيشرفته ترين و موثرترين روشهاي مديريت در دنياست، و كارامدترين و اصلي ترين ابزار در اين نوع مديريت نظام پيشنهادهاي سازماني است هدف از طراحي نظام پيشنهادها به طور كلي ارتقاي بهره وري مجموعه، بهبود مستمر و تامين رضايت كاركنان است.
شروع پیاده سازی نظام پیشنهادها در مجموعه به سال 1398 باز می گردد و در سال 1400 و همزمان با ایجاد واحد تضمین کیفیت به جهت سهولت در ارائه پیشنهادها، کنترل مراحل بررسی و اطلاع بهتر پیشنهاد دهنده از مراحل بررسی پیشنهاد، سامانه نظام پیشنهادها به آدرس Suggest.opsim.ir ایجاد شد. که خود نقطه تحول مهمی در توسعه و افزایش ارائه پیشنهادات گردید.
هم اکنون نظام پیشنهادها با داشتن کمیته های تخصصی متعدد، کارشناسان مجرب که اغلب پرسنل خود سازمان می باشند و کمیته اجرایی فعال به کار خود ادامه می دهد. مجموع پاداش پرداخت شده در این حوزه تا کنون مبلغی بالغ بر یک میلیارد ریال می باشد و حاصل آن اجرای ده ها طرح و کاهش هزینه ها و کمک به تولید و شرایط رفاهی کارکنان بوده است. همچنین این کمیته با برگزاری فراخوان ارائه پیشنهاد در موضوعات مختلف به جلب مشارکت کارکنان پرداخته است.
روال کار نظام پیشنهادات به این صورت است:
1.    ارائه پيشنهاد توسط كاركنان و ساير ذينفعان مشتريان و...
2.    بررسي پيشنهاد توسط مسئولين مربوطه
3.    اعلام نتيجه اجراي پيشنهادهاي قابل قبول
4.    پاداش دهي به پيشنهادهاي قابل قبول و اجرا شده
ما همچنان منتظر پیشنهادهای ارزشمند شما هستیم.
دفتر برنامه ریزی و تضمین کیفیت – کمیته اجرایی نظام پیشنهادها

ورود به بخش نظام پیشنهادات